Kadromuz

Kadromuz
kadro-img

Serdal Cengiz

Yönetici

1984 yılında İstanbul’da doğdu. Lise öğrenimini Şehremini Anadolu Lisesi’nde tamamladı. Marmara Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Antrenörlük eğitimi bölümünü futbol antrenörü olarak bitirdi. İki senesi profesyonel olmak üzere toplam on altı yıl süren futbolculuk yaşantısı içerisinde Galatasaray Spor Kulübü, İstanbulspor Kulübü, Zeytinburnu Spor Kulübü, Güngören Spor Kulübü ve Güngören Belediye Spor Kulübünde oynadı. Futbolculuk kariyeri boyunca kulüpler arası üç İstanbul Şampiyonluğu, bir Türkiye dördüncülüğü, bir Türkiye ikinciliği ve bir Türkiye birinciliği elde etti. Okullar arasında bir liseler arası İstanbul şampiyonluğu, bir liseler arası Türkiye şampiyonluğu, bir liseler arası Avrupa şampiyonluğu, bir üniversiteler arası İstanbul şampiyonluğu, bir üniversiteler arası Türkiye şampiyonluğu, bir üniversiteler arası futsal İstanbul Şampiyonluğu başarılarını elde etti. 2004 yılından itibaren eğitmen/antrenörlük yapmaktadır.

kadro-img

Tanju Alili

Gençlik Geliştirme Direktörü

1984 yılında İstanbul’da doğdu. İlk,orta ve lise öğrenimini İstanbul’da bitirdi. İstanbul Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Antrenörlük Eğitimi Bölümünü futbol antrenörü olarak tamamladı. On yedi yıl süren futbolculuk yaşantısı içerisinde Beşiktaş Jimnastik Kulübü, Küçükköy Spor Kulübü, Bayrampaşa Spor Kulübü, Bayrampaşa Teknik Spor Kulübü, Feriköy Spor Kulübü ve Çapa Spor Kulübü futbol takımlarında oynadı. Futbolculuk kariyeri boyunca kulüpler bazında üç İstanbul futbol şampiyonluğu elde etti. Okul bazında ise iki üniversiteler arası İstanbul futbol Şampiyonluğu, iki üniversiteler arası Türkiye futbol şampiyonası derecesi, iki üniversiteler arası İstanbul futsal Şampiyonası derecesi, iki üniversiteler arası Türkiye futsal şampiyonası derecesi başarıları elde etti. 2009 yılından itibaren Galatasaray Etiler-Üsküdar Futbol Okullarında görevini sürdürmekte. On üç senedir eğitmen/antrenörlük yapmaktadır.

kadro-img

Fatma Demirkıran

İdari Koordinatör

1996 yılında İstanbul da doğdu. İlk, orta, lise ve üniversitesini İstanbulda bitirdi. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Halka İlişkiler ve Tanıtım bölümünden mezun oldu. Kurumsal kimlik, liderlik eğitimi, reklam tasarımı ve sosyal medya yönetimi eğitimleri aldı. Medeniyet üniversitesi Bilim Tarihi bölümünde eğitimini sürdürmektedir.

kadro-img

Emir Furkan Gökay

Teknik Sorumlu

1991 yılında İstanbul’da doğdu. Çeşitli futbol takımı altyapılarında altı sene boyunca futbol oynadı. İki senede voleybol branşıyla uğraştı. Voleybolda liseler arası Türkiye üçüncülüğü olan Emir Furkan Gökay’ın, futbolda kulüp takımlarıyla Türkiye Şampiyonalarında yine lise futbol takımıyla da Türkiye şampiyonasında dereceleri mevcuttur. Futbolcu bursu ile lise eğitimini Doğa Koleji’nde tamamladı.2009 yılında Marmara Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Spor Yöneticiliği bölümünü yine kendi branşı olan futboldan kazanarak 2014 yılında mezun oldu.2015 yılında yine Marmara Üniversitesi Eğitim Fakültesinde pedagojik formasyonunu tamamlamıştır. Üsküdar Galatasaray Futbol Okulunda görev yapan Emir Furkan Gökay, 2014 yılından itibaren Simurg Spor Kulübü bünyesinde çalışmalarını sürdürmektedir.

kadro-img

M.Burak Otyakmaz

Psikolojik Performans Danışmanı

Uzm. Psikolojik Danışman, Spor ve Performans Psikolojisi Danışmanı ve PscycProject kurucu ortağı. 2006 yılında Selçuk Üniversitesi’nde Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik lisans eğitimi almaya başladı. Anadolu Üsküdar 1908 Spor Kulübü ve Beylerbeyi Spor Kulübü’nün Futbol A Takım ve Altyapılarında Spor Psikoloğu olarak çalıştı. İstanbul Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik yüksek lisans programına kabul edildi. Yine bu bölümde Bireysel Psikolojik Danışmanlık süpervizyonu verdi. Futbol oyuncularına yönelik, TFF ve MEB’in ortak projesi olan Meral-Celal Aras Spor Lisesi’nde Psikolojik Performans Artırımı ve Psikososyal gelişim kapsamında çalışmalar yaptı. Spesifik olarak “Uygulamalı Spor Psikolojisi” alanında hizmet veren ilk şirket olan Sportslab’i kurdu, aynı zamanda Bilgi Üniversitesi “Uygulamalı Spor Psikolojisi Sertifika Programı” ve Marmara Üniversitesi “Sporda Çocuk Koruma Sertifika Programı” koordinatörlüğü görevlerini yürüttü. Kasımpaşa S.K. Psikoloji Departmanı Sorumlusu ve Arel Üniversitesi Psikoloji Bölümü Öğretim Görevlisi olarak çalışmaktadır.

kadro-img

Ezgi Eri

Psikolojik Performans Danışmanı

Uzm. Aile ve Çift Terapisti / Sporda Psikolojik Performans Danışmanı/ Öğretim Görevlisi - Medipol Üniversitesi / PsychProject Kurucu Ortağı. İstanbul Ticaret Üniversitesi’nde ‘Aile Danışmanlığı ve Eğitimi’ lisansüstü eğitimine kabul edilerek akademik çalışmalara yönelme imkanı bulmuştur. Sporcu çocuklar ve onların aileleri ile çalışmalarına devam etmektedir. Aynı zamanda TFF tarafından düzenlenen Sporda Psikolojik Performans Danışmanlığı eğitimine katılarak bu alanda uzmanlaşmıştır. Kasımpaşa S.K. Psikolojik Performans Danışmanı ve Medipol Üniversitesi Çocuk Gelişimi Bölümü’nde Öğretim Görevlisi olarak çalışmaktadır. Bunun yanı sıra kurucu ortağı olduğu PsychProject ile birlikte çeşitli proje ve eğitimlerde yine “sporda çocuk koruma, genç sporcuların gelişimi ve aile iletişimleri üzerine çalışmalarına devam ederken, sporcu psikolojik performans danışmanlığı ve sporcuların aile danışmanlığını yapmaktadır.

kadro-img

Asya Zeynep Yıldırım

Beslenme Uzmanı ve Diyetisyen

1995’te Ankara’da doğdu. Lisans eğitimini Florence Nightingale İstanbul Bilim Üniversitesinden Diyetisyen olarak tamamlayıp mezun oldu. Staj sürecinde çeşitli futbol klüpleri, klinik stajlar (tıbbi beslenme), toplu beslenme sistemlerini detaylı olarak görmüştür. Kendisi Tübitak MARTEK Deneysel Tıp, ilaç Ar-Ge Araştırma Görevlisi olarak ve çeşitli spor salonlarında meslek hayatına devam etmektedir.

kadro-img

Yusuf Öz

Maç ve Performans Analiz Eğitmeni

1988 yılında İstanbul’da doğdu. İlk,orta ve lise öğrenimini İstanbul’da bitirdi. Haliç Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu Spor Yönetimi bölümünü tamamladı. İstanbul Gelişim Üniversitesinde ise Hareket ve Antrenman Bilimi ile Spor Yönetimi bölümlerinde yüksek lisans eğitimlerini tamamladı. Amatör liglerde hem altyapı hemde a takım seviyelerinde bir çok sportif başarı sağladıktan sonra üniversite stajını Galatasaray’da mesleki stajını ise Beşiktaş kulüplerinde tamamladı. Amatör liglerde Yavuz Sultan Selim, Karagümrük Spor Kulübü, Kadırga Spor Kulübü, Hamidiye Gençlik ve Spor Kulübü, Arena Olimpik Gençlik ve Spor Kulüpleri ile aynı dönemlerde kısa bir süre Beden Eğitimi ve Spor öğretmenliğiyle birlikte başta Galatasaray ve Fenerbahçe futbol okulları olmak üzere bir çok spor okullarında ve spor organizasyonlarında koordinatör / eğitmen /antrenör olarak görev alırken, profesyonel liglerde ise sırasıyla Denizlispor, Kocaelispor, Çatalcaspor’da maç ve performans analizi antrenörlüğü / performans antrenörlüğü / scout görevlerini eş zamanlı yürütmüştür. 2018 / 2019 Sezonunda ise Fenerbahçe futbol akademisi scout biriminde görev almıştır. On iki senedir eğitmen/antrenörlük/yöneticilik yapmaktadır.

kadro-img

Nima Kazemi Tesiye

Atletik Performans Eğitmeni

1990 yılında İran'da doğdu. On yaşından itibaren İran futbol okullarında futbol kariyerine başladı ve profesyonel futbolculuğa ulaştı. 19 yıl süren sporculuk yaşantısında bir çok kez İran şampiyonluğu elde etti. İran Süper Liginde Malavan, Şahın ve Esteglal Ahvazda oynadı. Futbolun yanında 100 metre ve 200 metre koşu yarışmalara katıldı. Spor yaşamına atletizm branşında İran milli takımına girerek devam etti. İran atletizm federasyonunda görev alırken aynı zamanda üniversite eğitimini sürdürdü. Futbol, fitness ve atletizmde uluslararası sertifikalara sahip oldu. 2011 yılından bu yana spor hayatına atletik performans eğitmeni olarak devam etmektedir.

kadro-img

Emel Ozan

Atletik Performans Eğitmeni

1996 yılında İstanbul'da doğdu. İstanbul Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Antrenörlük Eğitimi bölümünü tamamladı. Üsküdar Belediyesi Kadın Hentbol takımında ve okul takımlarında oynadı. Otizmli bireylerle başlayan antrenörlük görevi daha sonra yüzme takımı antrenörlüğü, fitness eğitmenliği, egzersiz profesyoneli olarak devam etti. 8 senedir antrenörlük yapmaktadır.

kadro-img

Birkan Çandır

Bireysel ve Bölgesel Performans Gelişim Eğitmeni

1997 yılında İstanbul’da doğdu. 8 yaşında futbola Beşiktaş Futbol okuluyla başlayan Birkan Çandır 9 yıl lisanslı olarak futbol oynadı. Küplüce Deniz Sporda lisansı ilk defa çıktıktan sonra sırasıyla İstanbul Çevre ve Şehircilik Spor ve ardından Okmeydanı Fetihspor da oynadı. 17 yaşında A takım seviyesine yükseldi ve 20 resmi maçta oynadı. 2013-2014 sezonu başında profesyonel takım olan Fatih Karagümrük A.Ş’ye transfer oldu ve orada oynamaya başladı. 2014-2015 sezonunda sakatlandı ve bir sezon maçlara çıkamadı. 2015-2016 sezonunda Akademi Liglerinde 16 resmi maça çıktı. 2016-2017 sezonunda tekrar sakatlandıktan sonra futbol kariyerini sonlandırdı. 2017 yılında Marmara Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi, Spor yöneticiliği Bölümünü kazandı ve eğitimine devam etmektedir.

kadro-img

Okan Özdaşlı

Kaleci Eğitmeni

1997 yılında Erzurum’da doğdu. 9 yaşında futbola başladı Giresun Emeksan Spor kulübünde 5 yıl Kalecilik yaptıktan sonra , Kasımpaşa AŞ'ye transfer oldu 4 yıl elit akademi ve gelişim liginde kalecilik yaptı o yıllarda liseler arası Futsal şampiyonasında Bayrampaşa İnönü EM Lisesi takımında İstanbul finallerine kaldı, Futbol takımıyla Bayrampaşa Kaymakamlık Kupasını kazandı ve ardından K.K.Mevlana Spor kulübüne transfer oldu 4 yıl burada oynadıktan sonra futbol kariyerini noktaladı. Şuan üniversite öğrenimine Marmara Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Spor Yöneticiliği bölümüne devam etmektedir.

kadro-img

Kerem Güven

Kaleci Eğitmeni

1992 yılında İstanbul’da doğdu. Beykent Üniversitesi İktisat ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümünü bitirdi. İlk öğrenime başladığı 6 yaşından itibaren Galatasaray Spor Kulübünün altyapısında çeşitli yaş kategorilerinde eğitim aldı, bu süreçte ülkesini Moldova ve Belçika’da Galatasaray ile temsil etti. A seviyesinde Batı Trakya Spor Kulübü , Nişantaşı FK , İncirlispor , Lüleburgazspor , Bayrampaşa Tuna Spor Kulübü, Zeytinburnu 1957 Spor Kulübü , Kağıthanespor Kulübü takımlarında görev yaptı. Futbolculuk kariyeri boyunca dört Süper Amatör Lig şampiyonluğu , bir İstanbul Şampiyonluğu, bir Türkiye üçüncülüğü başarılarını elde etti. Okullar arasında bir Türkiye Şampiyonluğu, iki Salon Futbolu Şampiyonluğu başarılarını elde etti. Antrenörlük kariyerinde ise Türkiye Üniversite Sporları Federasyonu’nun müsabakalarında bir Türkiye Şampiyonluğu, iki Salon Futbolu Şampiyonluğu, bir Ayak Tenisi Türkiye üçüncülüğü başarılarını elde etti. 2017 yılında itibaren eğitmen/antrenörlük yapmaktadır.

kadro-img

Hakan Dudu

Futbol Eğitmeni

2000 yılında İstanbul'da doğdu.10 süren futbol hayatına Galatasaray Futbol Okulu'nda başladı. Spor hayatını dört sezon Simurg Spor Kulübünde sürdürdü. Şu anda Haliç Üniversitesi Spor Akademisi Rekreasyon ve Antrenörlük Eğitimi bölümleri ikinci sınıf öğrencisi olup, Simurg Spor Kulübünde stajyer eğitmenlik görevini sürdürmektedir.

kadro-img

Harun Sönmez

Basketbol Eğitmeni

1996 yılında İstanbulda doğdu. Mobil S.K. ve ÇSK bünyesinde basketbol oynadı. 2018 yılında Sırbistan Belgrad Üniversitesi’nden mezun oldu. Hidayet Türkoğlu Basketbol Okulu, Beşiktaş Basketbol Okulu, Avrupa KSK, Olimpos SK ve Emlak Konut Spor Kulübü’nde antrenörlük yaptı. Sırbistan da Janko Lukovski ile beraber çalıştı ve yardımcı antrenörlüğünü yaptı. Basketbolda düzenlenmiş birçok organizasyonda ve yaz ve kış kamplarında oyunculuk da dahil olmak üzere yer aldı.

kadro-img

Bora Kızıltoprak

Basketbol Eğitmeni

1999 yılında İstanbul’da doğdu. Basketbola 7 yaşında Pertevniyal Spor Kulübünde başladı. Sporculuk hayatına Basketbol Akademi Spor Kulübü ve Çağdaşlar Spor Kulübünde devam etti. 2009 yılında lisansı çıktıktan sonra 6 yıl lisanlı olarak basketbol oynadı. 9 senelik basketbol oyunculuk kariyerini 2015 yılında geçirdiği sakatlık sebebiyle sonlandırmak zorunda kaldı. 2017 yılında Marmara Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi, Spor Yöneticiliği Bölümünü kazandı. Basketbola 2019 yılında Bahçelievler Basketbol Spor Kulübünde antrenör olarak geri döndü. Bir sezon boyunca burda çalışan Bora Kızıltoprak'ın eğitim hayatı Marmara Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi'nde hâlen devam etmektedir.

kadro-img

Safa Harmankaya

Yüzme Eğitmeni

1988 yılında İstanbul'da doğdu. Sakarya Üniversitesi Besyo mezunu ve 2. Kademe yüzme antrenörlüğü belgesine sahip. Bahçelievler Belediye Spor Kulübü, Arel Koleji Spor Kulübü, FMV Işık Spor Kulübü, MEF okullarında beden eğitimi öğretmeni olarak görev yaptı.

kadro-img

Tuğçe Bayram

Yüzme Eğitmeni

1995 yılında İstanbul'da doğdu. Karadeniz Teknik Üniversitesi Beden Eğitimi Spor Yüksekokulu antrenörlük eğitimi bölümünü birincilik ile bitirdi. Sporculuk hayatı küçüklükten bu yana cimnastik ile başladı daha sonra yüzme ile devam etti. Dört yıldır yüzme antrenörlüğü yapmaktadır. Aylife Spor salonu yüzme havuzu, Etki Okulları, Ay Spor Okulları, Bizimevler Yaz Spor Okulları ve Favori Spor Okullarında eğitmenlik yaptı. Uzmanlık spor branşı yüzmedir. TYF 3.kademe yüzme antrenörlük belgesine sahiptir. Şuan da Galatasaray Bahçeşehir Spor Okulları bünyesinde yüzme antrenörlüğü yapmaktadır.

kadro-img

Gülen Albayrak

Cimnastik Eğitmeni

1994 yılında Tokat'ta doğdu. İstanbul Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Antrenörlük Eğitimi bölümünü step-aerobik antrenörü olarak tamamladı. İstanbul Üniversitesi Hasan Ali Yücel Eğitim Fakültesinden Pedagojik Formasyon eğitimi aldı. Antrenörlük kariyerine Beylikdüzü Gençlik Spor Kulübünde başlamış, daha sonra Beylikdüzü Yıldızlar Cimnastik Spor Kulübü ve Beylikdüzü Belediyesi Yaz Spor Okullarında jimnastik antrenörü olarak devam etmiştir. 2017'den itibaren bir devlet okulunda beden eğitimi ve spor öğretmeni olarak görev yapmaktadır. 5 senedir eğitmenlik/antrenörlük yapmaktadır.

kadro-img

Dilan Vural

Step Aerobik Eğitmeni

1994 yılında Mardin’de doğdu. Balıkesir üniversitesi Beden eğitimi ve spor Yüksekokulunda Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği bölümünü öğretmen olarak tamamladı. Balıkesir’de öğrenciliği süresince B-Fit kadınlara özel spor salonunda antrenörlük yaptım. Öğretmen olarak önce Yunus Emre ortaokulunda ardından Söğütlüçeşme ortaokulunda çalışmaya başladı. Bakırköy ve Bahçelievler B-Fit de antrenörlük yapmaya devam etti. 6 senedir antrenörlük ve öğretmenlik yapmaktadır.

kadro-img

Özgecan Şentürk

Satranç Eğitmeni

1990 yılında İstanbul’da doğdu. Bahçeşehir Üniversitesi Sosyoloji bölümünden mezun oldu. Türkiye Satranç Federasyonu ikinci kademe satranç antrenörüdür. Antrenörlük kariyerine Bahçeşehir Kolejlerinde başlamış ardından TED Koleji’nde devam etmiştir. Şu anda MEF Okullarında satranç öğretmenliği yapmaktadır. 7 yıldır çeşitli kulüplerde eğitmenlik yapmaya ve takım koçluğu görevini sürdürmeye devam etmektedir.

kadro-img

Altan Aka

Maker ve Robotik Kodlama Eğitmeni

1998 yılında İzmir’de doğdu. İstanbul Üniversitesi Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliğini 2015 yılında bitirdi. MEF Okulları Bahçeşehir Kampüsünde 3 yıldır Bilgisayar Öğretmeni olarak görev almaktadır. Aynı zamanda MEF Bahçeşehir Okullarında maker eğitimi vermektedir. Anaokulu, ilkokul, ortaokul ve lise düzeyinde bilgisayar derslerinde görev almıştır. Okuldaki maker dersleri ile birlikte aynı zamanda okuldaki yarışmalarda takım koçluğu yapmaktadır. Verdiği dersler ve yapılan işler şunlardan oluşmaktadır; Maker Çocuk - Maker Jr. - 3D Tasarım - Robotik Kodlama (Ev3 ve WeDo 2.0 ile blok kodlama ve Scratch blok kodlama)

kadro-img

Ulaş Can Taş

Futbol Eğitmeni

1998 yılında İstanbul’da doğdu. Marmara Üniversitesi Futbol Antrenörlük bölümünde eğitimine devam etmektedir. 6 yıl lisanslı olarak Örnektepe Spor Kulübünde futbol oynadı ve U-19 yaş grubunda 1 şampiyonluk yaşadı. 2017 yılından itibaren 3 sene Örnektepe Futbol okulunda ve altyapı yaş gruplarında antrenörlük yaptı.

Bizimle çalışmak ister misiniz ?

CV Gönder